Gösterilen sonuç sayısı: 4

Yurt Dolabı

Yurt Dolabı

Dolap modelleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler farklı boyutlarda ve modellerde tasarlanır, birçok gereksinime yanıt verir. Bu dolaplardan birisi de hiç kuşkusuz yurt dolabı modelleridir. Öğrenci yurtlarında kullanıma sunulan bu dolaplar kişiye özel eşyaların hijyenik bir şekilde ve düzenli şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Yüksek kalite standartlarında tasarlanan dolap modelleri kullanıcıya birçok avantaj sunar.

Metal Yurt Dolabı

Farklı materyallerden tasarlanan dolaplar özellikle dayanıklılıklarıyla ön plana çıkarlar. Uzun yıllar kullanılabilecek dolaplar öğrencilerin birçok eşyasını düzenli şekilde saklamasına yardımcı olur. Askıda kıyafet asabilme imkânı bulunan dolapların iç kısımlarında farklı bölmeler de bulunur. Bu dolap modelleri çift ya da tek kapılı şekilde tasarlanırlar. Ortamın alan genişliğine göre istenilen genişlikte dolaplardan yararlanılabilir. Çift ya da iki kişilik odalar için çift kapılı dolaplar idealdir. Ancak yurt koridorlarında bulundurulacak ise tek kapılı, ince uzun dolaplar daha ergonomik bir kullanım imkânı sunabilir. Kısacası dolapların kullanılacağı alan bu dolapların boyutları üzerinde oldukça etkilidir.

Yurt Dolabı Modelleri

Yurt dolabı modelleri farklı seçeneklerde tasarlanırlar. Bu dolapların en büyük avantajı çok fazla eşyayı aynı anda muhafaza etme imkânı sunmasıdır. Yurt odalarında, kreşlerde, öğrenci apartlarında ve daha çok yerde kullanılan bu dolap modelleri hijyenik tasarımlardır. İç kısımlarını belirli periyotlarda nemli bir bezle silmek temizlenmesi için yeterlidir.

Metalden tasarlanan yurt dolabı modelleri suya karşı dayanıklıdır. Bu nedenle paslanma ya da oksitlenme gibi olumsuz durumların gerçekleşmesi mümkün değildir. Dışarıda ki çevresel etmenleri içeriye taşımayan dolaplar eşyaların güvenle muhafaza edilmesine yardımcı olur. Özellikle eşyaların hem nemden hem de rutubetten korunmasına son derece yardımcıdır.

Çelik Yurt Dolabı

Ebat olarak çok avantajlıdır ve çok fazla alan kaplamayan tasarımlardır. Ergonomik yapısı sayesinde dar mekânlara çok rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek dolaplar arasındadır. Yurt dolabı tasarımları hava alan bir yapıda tasarlanırlar. Bu nedenle kapalı kapaklarına rağmen iç kısımda koku durumu oluşmaz. Boyut olarak alanın genişliğine göre özel tasarım yaptırabilme imkânı da vardır. Fakat standart boyutlarda dahi derinlik, yükseklik ve genişlik kullanıcı gereksinimlerine yanıt verebilecek niteliktedir.

Yurt Dolabı Fiyatları

Yurt dolabı modelleri fiyat olarak son derece kaliteli tasarımlardır. Bu tasarımlar modelin avantajlarına, boyutlarına, materyal özelliklerine göre farklılık gösterir. Yüksek kalitesi karşılığında ulaşılabilir fiyatlardan satışa sunulması temin edilmesini kolaylaştırır. Yurt dolapları montajı çok kolay ve hızlı yapılan ürünlerdir. Hafif olduklarından rahatlıkla istenilen yerlere taşınabilirler. Taşıma esnasında demontaj yapılabilme imkânı olan tasarımlardır.