Gösterilen sonuç sayısı: 4

Soyunma Dolabı

Çelik Soyunma Dolabı

Toplu alanlarda çalışan kişilerin soyunma ve eşyalarını muhafaza edebilme imkânları olabilir. Böyle durumlarda çelik soyunma dolabı çeşitleri son derece ideal ürünlerdir. Tek kapaklı ya da iki kapaklı şekilde tasarlanan bu soyunma dolapları kalabalık ortamlarda kullanımı en ideal tasarımlar arasında yer alıyor. Bu dolapların iş yerlerinde kullanımı oldukça pratiktir. Düzenli ve verimli çalışmada katkıları yüksek olan çelik soyunma dolapları birçok bakımdan avantajlı ürünler arasındadır. Bu dolaplar genişlik, derinlik ve yükseklik olarak kullanıcı ihtiyacına en iyi şekilde yanıt verir. Standartları çok yüksek olduğundan hemen her spor kompleksinde bu dolapların avantajlarından yararlanılır.

Metal Soyunma Dolabı

Çelik Soyunma Dolaplarının Genel Özellikleri

Çelik soyunma dolabı çeşitlerinin kullanışlı birçok özelliği vardır. Personel sayısı fazla olan iş yerleri ve spor salonları açısından bu dolapların işlevleri oldukça fazladır. Kişisel birçok eşyanın saklanmasında son derece önemli olan bu dolap çeşitleri özel olarak tasarlanırlar. Güvenlik ve hijyen açısından kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veren tasarımlardır.

Soyunma Dolabı Modelleri

Özel metallerden üretilen dolaplar farklı zevklere ve dekorasyonlara uygun olarak tasarlanırlar. Kullanımı pratik olan dolapların son derece sağlam kilit sistemleri vardır. Dışarıdan gelen darbelere karşı çok dayanıklı şekilde üretilen bu dolaplar yangın gibi afetlere karşı da çok dirençli bir yapıdadır. Dolapların iç kısımlarında farklı bölmeler vardır ve eşyaları düzenli bir şekilde istifleme imkânı sunar.

Demir Soyunma Dolabı

Farklı alanlarda kullanılabilecek şekilde çeşitli boyutlarda tasarlanabilen dolap modelleridir. Dolapların iç kısımlarında kötü koku oluşmaması için üst kısımlarında havalandırma delikleri bulunur. Güvenlik açısından yüksek standartlardadır. Duvara dayalı olarak kullanılan bu dolaplar ölçüleri sayesinde çok fazla yer kaplamazlar. İşlevsel oldukları için de kullanım alanları en yaygın ürünler arasında yer alırlar. Çelik soyunma dolabı çeşitleri kişiye özel dolaplar olduğundan her birinin kilidi birbirinden farklı şekilde tasarlanır. Paslanmaz özellikte olan soyunma dolapları iç kısımlarında farklı bölmelerden oluşurlar. Kişiler özel eşyalarını bu dolapların içerisine düzenleyerek bırakabilir ve sonrasında kapısını rahatlıkla kilitleyebilirler.

Soyunma Dolabı Fiyatları

Çelik Soyunma Dolabı Kullanım Alanları

Çelik soyunma dolabı kullanım alanlarının başında spor merkezleri geliyor. Aynı zamanda okullar, resmi dairelerde, AVM’lerde, otellerin girişlerinde, askeriyede, spa merkezlerinde çok fazla kullanılan dolap türleridir. Bu dolap çeşitleri çok dayanıklıdır. Çelikten üretildiği için paslanma ya da yıllar içerisinde deforme olma problemleri yoktur. Çok yüksek bir güvenlik olanağı sunması birçok yerde tercih edilmesini sağlar. Kişisel eşyaları ve evrakları saklamak için çok ideal dolaplardır.