Gösterilen sonuç sayısı: 3

okul dolabı

Okul Dolabı

Okullarda öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanımı için özel olarak tasarlanan okul dolabı modelleri çok kullanışlı ürünlerdir. Yer kaplamayan ve çok estetik duran bu dolap çeşitleri uzun yıllar dayanabilecek sağlam materyallerden tasarlanırlar. Klasik tek renk olarak tasarlanabildikleri gibi rengârenk de tasarlanabilen bu dolaplar her türlü okul için kullanıma uygundur.

Okul dolabı fiyatları

Okul dolabı modelleri bireysel öğrenci dolabı olarak da tasarlanırlar. Okulların koridorlarında kullanılabileceği gibi sınıflara özel boyutlarda da tasarlanabilirler. Farklı materyallerden tasarlanan bu dolapların çok rahat bir kullanımları vardır. Yatılı okullar için de çok konforlu dolaplardır. Özellikleri itibari ile birçok okulda ihtiyaç duyulan dolaplar arasındadır. Sadece öğrenciler için değil aynı zamanda idari kadro ve öğretmen kadrosunun da farklı amaçlar için kullanabileceği dolaplardır.

Okul Öğrenci Dolabı

Okul Dolabı Avantajları Nelerdir?

Okul dolabı kullanmanın birçok avantajı bulunuyor. Bu dolap modelleri yüksek kalite standartlarında tasarlanan modellerdir. Öğrenciler kitaplarını bu dolaplara koyduklarında her gün okula kitap taşımak zorunda kalmıyorlar. Bununla birlikte her gün yanlarında bulundurmaları gereken araç gereçlerini de yine bu dolaplarda bulundurmaları oldukça büyük bir kolaylık sunar.

Çelik Öğretmen Dolabı

Dolapların her bölmesinin kilit sistemi vardır. Bu şekilde öğrencilerin kişisel eşyaları her zaman güvende olacaktır. Dolapların üst kısımlarında bulunan havalandırma delikleri sayesinde iç kısımlarda kesinlikle koku oluşmaz. Tozdan ve kirden çok etkilenmeyen dolapları her zaman hijyenik bir ortam sunar.

Metal Öğretmen Dolabı

Dolaplar metalden tasarlandığı için yangına karşı son derece dayanıklıdır ve aynı zamanda nem ve rutubet gibi olumsuz durumlardan da etkilenmez. Kaliteli okul dolapları her türlü kullanımda son derece pratik ve işlevseldir. Bu dolaplar tasarlanırken okulda ki öğrencilerin yaş gruplarına gereken önem verilmelidir. Çok yüksek ve fazla katlı dolaplar kullanışlı olmayacağından dikdörtgen şekilde dik dolaplar daha idealdir. İki katlı olması kullanım açısından çok daha rahattır ve öğrenciler kendi boylarına göre bu dolapları rahatça kullanabilirler. İlkokul ortamları için biraz daha minimal dolaplar tercih edilebilir.

Öğretmen dolabı Modelleri ve Çeşitleri

Okul Dolabı Renk ve Fiyatları

Okul dolabı renkleri oldukça geniş bir skalada sunulur. Okulun kendi dekor renklerine uygun okul dolabı temin etmek mümkündür. Standartları yüksek olan bu dolap modellerinde yeşil, mavi, lacivert, siyah, beyaz ve gri gibi renk tonları vardır. Dolapların boyları ise isteğe göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak iki katlı ve iki ya da üç raflı dolaplar tercih edilir. Fiyatları bakımından bu dolaplar çok uygundur. Malzeme kalitesine ve boyutlarına göre değişen fiyatları ile kullanıcıya en iyi şekilde hizmet veren ürünlerdir.

Okul Dolabı fiyatları ve modelleri.