Gösterilen sonuç sayısı: 3

Öğretmen Dolabı

Öğretmen Dolabı

Öğretmen dolabı, okullarda kullanılan ve öğretmenlerin kişisel eşyalarını ve sınıf araç gereçlerini koydukları dolaplardır. Fakat bu dolaplar yalnızca öğretmen odasında bulunan dolaplar değildir. Aynı zamanda hayatın birçok alanında da kullanılabilecek standartlarda dolaplardır. Farklı boyutlarda ve genişliklerde tasarlanan öğretmen dolabı modelleri gereksinimlere göre tasarlanabiliyor.

Model seçenekleri fazla olan öğretmen dolabı çeşitleri kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. Bu ürünlerin raf aralıkları farklılık gösterebilir. Bununla birlikte sınıf için ya da öğretmen odası için tasarlanabilirler. Sınıf için tasarlanan dolaplarda sınıf malzemelerinin de saklanmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde bu dolap türleri daha çok metal olarak tasarlanıyor. Metalden tasarlanması bu dolapların çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor.

Metal Öğretmen Dolabı

Öğretmen Dolaplarının Kullanım Avantajları

Öğretmen dolaplarının kullanım avantajları son derece fazladır. Birçok alanda kullanılabilen ve işlevsel yönleri sayesinde kullanıcı dostu olan dolalar az yer kaplar. Ancak çok fazla eşyayı da saklamanıza yardımcı olurlar. Bu dolapların kendine özel kilit sistemleri vardır. Böylece öğretmenler kendilerine ait olan kişisel eşyaları rahatlıkla saklayabilirler.

Ana sınıflarında, kreş ortamlarında, ilköğretimden üniversiteye kadar çok geniş bir kullanım alanı vardır. Bu dolapların işlevselliği başka sektörlerde de kullanılmalarını sağlamıştır. Öğretmen dolabı modelleri metalden tasarlandığından nem ve rutubeti içeriye geçirmez. Aynı zamanda tozu da içeriye sızdırmayan kapak yapıları sayesinde hijyenik bir yapısı vardır. Bu dolap türleri metal olduğundan çok ağır değildir ve kolayca yerleri değiştirilebilir. Yüksek ısı ortamlarına karşı dayanıklıdır. Bu da bu dolapların yangına karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Öğretmen Dolabı Modelleri

Çelik Öğretmen dolabı modelleri ve fiyatları.

Öğretmen dolabı modelleri son derece işlevsel tasarımlardır. Yüksek bir konfor vaat eden bu dolaplar her türden kişisel eşyayı ve okul araç gerecini saklamanıza yardımcı olur. Dilerseniz anahtarı ile kilitleyerek başkalarının dolaba erişimini engelleyebilirsiniz. Güvenlik konusunda öğretmen dolapları en iyi alternatifleri sunarlar. Bu dolaplar öğretmenlerin sınav kâğıtlarını, sınıf kalemlerini, ders kitaplarını tamamlamalarında son derece işlevseldir. Kalite standartları bakımından en iyisi olan dolapları okul binasının her yerine konumlandırabilme şansı vardır. Eğitim kurumlarının ambiyansına en çok yakışan dolap tasarımlarıdır.

Öğretmen Dolabı Fiyatları

Öğretmen Dolabı Fiyat Avantajları

Öğretmen dolabı modelleri farklı fiyatlardan satışa sunulurlar. Bu dolaplar standartları son derece yüksek tasarımlardır. Buna rağmen fiyatları son derece uygundur. Ekonomik fiyatları olan öğretmen dolabı modellerinin boyutları gereksinimlere göre tasarlandığında fiyatlar da buna göre farklılık gösterebilir. Çok dayanıklı olan bu dolaplar çok kullanışlı tasarımlardır ve özel kilitleri sayesinde istenileni güvenli muhafazayı en iyi şekilde sağlayacaktır.