Tek bir sonuç gösteriliyor

Kartoteks Dolabı

Kartoteks Dolabı

İş yerlerinde sıkça kullanılan dolap modelleri arasında en işlevsel olanlarından biri de Kartoteks dolabı modelleridir. Bu dolaplar evrakları düzenli bir şekilde saklama imkânı sunar. Bu dolap modellerinde kalite son derece iyidir. Farklı sayıda çekmecelerden oluşan dolap modelleri hem hafiftir hem de birçok dosyayı rahatlıkla istifleme imkânı sunar. Farklı malzemelerden tasarlanan bu dolaplar kullanışlılık bakımından çok idealdir.

Alan tasarrufu konusunda son derece ideal olan Kartoteks dolabı modelleri işlevsel bir depolama olanağı sunar. Ürünlerin ihtiyaç duyulan birçok alanda kullanılabilmesi de önemli avantajlarından biridir. Farklı çekmece sayılarında tasarlanabilen bu dolap modellerinde boyutlar değişim gösterebilir. Birçok iş yerinde rahatlıkla kullanılabilecek dolaplardır. Temizliği kolay yapılabilen kartoteks dolap modelleri renk seçenekleri bakımından da zengindir.

İşletmelerin her türlü dosya gereksinimini sağlayan bu dolaplar iş yeri düzenine önemli katkılar sunarlar. Kartoteks dolapları profesyonel iş yerlerinin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alırlar ve çalışanların işlerinde ki verimliliklerinin artmasına yardımcı olurlar. Standartları yüksek olan bu dolap modelleri kullanım ömrü bakımından da idealdir.

 

Kartoteks Dolabı Modelleri Özellikleri

Kartoteks dolabı modelleri işlevsel çözümler getiren ve birçok dosyayı daha düzenli bir şekilde takip edebilme imkânı sunan dolaplardır. Bu dolapların çok fazla alan kaplamaması en önemli özellikleri arasındadır. Ekonomik fiyatları ile dikkati çeken ürünler özellikle birçok iş yerinde kullanılabilecek işlevselliğe sahiptir.

Taşınma sırasında demonte edilebilen dolaplar yeniden montajı kolaydır. Isıya karşı çok dayanıklı materyallerden tasarlanan dolaplar aynı zamanda nemden ve rutubetten de etkilenmezler. Kaliteli boyalar kullanılarak boyanan ürünlerin renklerinde solmalar meydana gelmez. Çekmece kısımlarının raylı sistemlerden oluşması kolayca açılabilmesini ve kapanabilmesini sağlar. Sade bir tasarımı vardır ve estetik duruşuyla da çok dikkati çeken tasarımlara sahiptirler. Farklı renklerde tercih edilebilecek ve ofis ortamlarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir.

Kilit sistemleri olan Kartoteks dolapları çok güvenlidir ve dosyalara başkalarının ulaşmasını istemezseniz kilitlemeniz yeterlidir. Askılı dosya askı çubukları da bu dolapların işlevselliğini arttıran unsurlardan biridir.

 

Kaliteli Kartoteks Dolabı Fiyatları

En iyi materyallerden tasarlanan bu dolap modelleri birçok işletmenin gereksinimlerini karşılayabilecek kalite standartlarında tasarlanır. Kalitesi yüksek olmasına rağmen Kartoteks dolabı modelleri uygun fiyatlarda satılırlar. Malzeme kalitesi ve dolapların çekmece sayısı fiyatlara en fazla etki eden unsurlardan biridir. Boya kalitesi de bu unsurlar arasında yer alır. Kartoteks dolabı kaliteli oldukları kadar ulaşılabilir fiyatlarıyla da dikkati çeken ürünlerdir. Hastanelerde, tıp merkezlerinde, fabrikalarda ve okullarda çok fazla tercih edilen dolaplardır.