Tek bir sonuç gösteriliyor

Emanet Dolabı

Emanet Dolabı

Emanet dolapları birçok kurumda bulunması gereken önemli dolap modellerinden biridir. Bu dolaplar kurumlarda eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılan ürünlerdir. Emanet dolabı olarak tasarlanan ürünler farklı boyutlardadır ve kişisel birçok eşyayı saklama da son derece başarılıdırlar. Bu dolap modellerinde en çok dikkati çeken nokta dayanıklılıkları ve güvenlik özellikleridir.

Emanet dolabı modelleri işyeri ve kamu binalarında Kullanıma son derece uygun ürünlerdir. Bu dolapların birçok bakımdan önemli özellikleri vardır. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak uygunluk gösteren dolap modelleri kişisel eşyaların en yüksek güvenlik düzeyinde korunmasına yardımcı olur. Farklı modellerde tasarlanan bu dolaplar birçok yerde kullanılabilecek fonksiyonlara sahiptir. Emanet dolapları kullanıcı ihtiyacına yönelik olarak tasarlanırlar. Mağazalarda poşet ya da çanta koymak için tercih edilirken kamu kurumlarında metal eşyaları koymak için tercih edilebilirler. Bu nedenle emanet dolabı satın alırken kişilerin öncelikle gereksinimlerini göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Metal Emanet Dolabı

Emanet Dolaplarının Genel Özellikleri

Emanet dolabı olarak tasarlanan bu ürünler farklı boyutlarda tasarlanır ve kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. Bu dolapların birçok farklı gözü vardır. Bu gözler farklı eşyaları saklamak için kullanılır ve her gözün kapaklı bir sistemi vardır. Eşyaların başkaları tarafından alınmaması için kilit sistemleri son derece sağlamdır. Eskiden genel olarak ahşaptan tasarlanan bu dolaplar günümüzde demirden ya da çelikten tasarlanabilir. Demirden ya da çelikten tasarlanan dosya dolaplarının ömrü klasik ahşap dolaplara göre çok daha uzundur ve dışarının etkilerinden de kolay kolay zarar görmezler.

Emanet Dolabı Modelleri

Duvara monte edilebileceği gibi yere de sabitlenebilecek dolap tasarımlarıdır. Kalite standartları yüksek olan bu dolaplar nemden ve rutubetten kesinlikle etkilenmezler. Yangına karşı son derece dayanıklı olmaları bu dolapların en önemli özellikleri arasında yer alır. Su geçirmeyen yapıları ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olmaları emanet dolaplarının en önemli özellikleri arasında yer alır. Kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanan bu dolapların göz sayısı kullanım amacına ve kullanılacağı yere göre değişiklik gösterebilir. Renk alternatifleri son derece geniş olan dosya dolapları standartları en yüksek ürünlerdir.

Emanet Dolabı Fiyatları

Emanet Dolabı Fiyatları

Emanet dolabı olarak tasarlanan dolap modelleri okullarda, işyerlerinde, AVM’lerde, kamu kurumlarında kullanımı yaygın olan dolap modelleridir. Bu dolap modellerinin en önemli avantajı telefon, çakmak, ateşli ve kesici aletler, anahtar gibi eşyaların saklanması için tercih edilirler. Fiyatları da bu dolapların metal özelliklerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Ulaşılabilir fiyatları ile birçok kullanıcının gereksinimlerine yanıt veren bu dolaplar günümüzde bina girişlerinde de tercih edilebilir.