Tek bir sonuç gösteriliyor

Ecza Dolabı

Ecza Dolabı

Ecza dolabı modelleri günümüzde son derece işlevsel dolaplar arasında yer alıyor. Bu dolap modellerinin kullanım alanları çok geniştir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde bulundurulması gereken ecza dolabı modelleri işlevsellikleri ile öne çıkan ürünlerdir. Yüksek standartlara sahip olan bu dolap modelleri kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir ve birçok ilacı bozulmadan saklamanıza yardımcı olurlar.

İlk yardım zamanlarında kişilerin en büyük yardımcısı olan ecza dolabı modelleri kullanışlı dolaplardır. Genelde duvara monte şekilde tasarlanan bu dolaplara temel ilk yardım malzemeleri konulur. Bu dolap modelleri çok işlevseldir ve günümüzde her mekânda bulunması gereken tasarımlardır. Boyut olarak ise kullanıcı gereksinimlerine göre farklılıklar gösterirler.

Ecza Dolabı Fiyatları

Ecza dolapları günümüzün en gerekli eşyaları arasında yer alırlar. Ufak tefek yaralanmalar karşısında kişiler kendileri basit müdahaleleri gerçekleştirebilmek için tıbbi malzemeleri bu dolapların içerisinde rahatlıkla saklayabilirler. Aynı zamanda ilaçların düzenli şekilde muhafaza edilmesi içinde Ecza Dolabı Fiyatları kullanımına önem verilmelidir. Her ilacı bir arada bulundurmanın en işlevsel yollarından biridir. Evinizin ya da iş yerinizin herhangi bir yerine monte edilebilir.

Metal Ecza Dolabı

Ecza Dolabı Modellerinin Özellikleri

Ecza dolabı modellerinin belli başlı standartları karşılaması gerekiyor. Bu dolap modelleri genelde boydan boya cam kapaklara sahiptir. Duvara monte olacak şekilde tasarlanan ecza dolapları farklı bölmelerden oluşurlar. İlaç, pamuk, makas, iplik ve iğne gibi malzemeleri hijyenik bir şekilde korumaya yardımcı olurlar. Ecza dolabı modelleri arasında birçok farklı seçenek vardır. Gerekli olabilecek malzemelerin miktarına göre küçük, orta ve büyük boy tasarımlardan yararlanılabilirler.

Demir Çelik Ecza Dolabı

Ecza dolabı modelleri metal ve cam malzemelerden tasarlanırlar. Ön kısmı kaydırmalı ya da kapaklı cam şeklinde tasarlanan dolap modellerin arka ve yan kısımları metalden tasarlanırlar. Büyük işletmelerin revir bölümleri için tercih edilecek olan dolaplar daha büyüktür ve yere konumlandırılan dolaplardır. Malzeme kalitesi ne kadar yüksekse bu dolapların kullanım ömrü de o kadar fazladır.

Dışarıda bulunan toz partiküllerinin iç kısma sızmasına izin vermeyen bu dolap tasarımları aynı zamanda nem ve rutubete karşı da çok dayanıklıdır.

Ecza Dolabı Modelleri

Ecza Dolabı Kullanım Alanları

Ecza dolabı kullanım alanları son derece geniştir. Bu dolaplar evlerde, okullarda, iş yerlerinde, restoran ve kafelerde mutlaka olması gereken dolaplardır. Ecza dolapları boyutlarına göre farklı fiyatlandırılırlar. Kaliteli tasarımları olan bu dolaplar hemen her türlü ilacın hijyenik bir ortamda saklanmasına imkân yaratırlar. Acil müdahale gerektiren yaralanma durumlarında ihtiyaç duyulan her türlü malzemeyi kolayca temin etmenize yardımcı olan dolap modelleridir.