Tek bir sonuç gösteriliyor

Cep Telefonu Dolabı

Cep Telefonu Dolabı

Cep telefonu kullanımının yasak olduğu durumlarda telefonların emanet bırakılabilmesi için güvenli ortamların yaratılması gerekir. Bazı iş yerlerinde cep telefonu kullanılması yasaktır. Bu durum hem çalışanlar hem de işletmeye gelen kişiler için geçerlidir. Böyle durumlarda telefonların güvenli bir şekilde saklanabilmesi için cep telefonu dolabı bulundurmak işletmeler açısından son derece önemlidir.

Çelik Cep Telefonu Dolabı

Cep telefonu dolabı kullanımının yaygın olduğu günümüzde bu dolapların birçok işletmede, okulda bulunması gerekiyor. Özellikle AVM ve okul ortamları için çok ideal çözümler arasındadır. Sınav dönemlerinde telefonların bırakılacak yer bulunamaması çok ciddi problemler yaratabiliyor. Dolap modelleri de kullanıcı gereksinimlerine göre farklılık gösterebiliyor. Cep telefonlarını çevresel etkenlerden korumak ve başkalarının yanlışlıkla da olsa almasını engellemek için özellikle işletmelerin, kurumların girişlerinde kilitli cep telefonu dolabı bulundurulması gerekir. Bu dolaplar özellikle sınav dönemlerinde çok gerekli olan ürünlerdir. Okullarda ve devlet dairelerinde bulundurulması çok gereklik dolap tasarımları arasında yer alırlar.

Metal Cep Telefonu Dolabı

Cep Telefonu Dolabı Modelleri ve Özellikleri

Cep telefonu dolabı birden çok raftan ve bölmeden oluşan dolaplardır. Bu dolapların çok fazla telefonu aynı anda muhafaza edebilme olanağı vardır. En iyi kalitede metallerden üretilen bu dolaplar uzun yıllar deforme olmadan hizmet verebilirler. Sorunsuz bir şekilde kullanılabilen dolapların kilit sistemleri de oldukça sağlamdır.

Farklı renklerde üretilen bu telefon dolapları çizilmelere, darbelere karşı çok dayanıklıdır. Duvara monte de edilebilen telefon emanet dolapları neme karşı da çok dayanıklı tasarımlardır. Farklı boyutlarda ve kapasitelerde üretiliyor olmaları bu dolapların birçok işletme ve kurum tarafından tercih edilmesini sağlar.

Cep Telefonu Dolabı Modelleri

Anahtarlı ya da elektronik kilit sistemleri şeklinde tasarlanan dolaplar kullanıcı odaklı ürünlerdir.

Kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veren telefon dolapları kullanıcı isteklerine göre tasarlanabiliyor. Gereksinime uygun olarak tasarlanan bu dolapları istenilen yere konumlandırabilme şansınız da bulunuyor.

Cep Telefonu Dolabı Fiyatları

Cep telefonu dolapları hem iş yerlerinde hem de okullarda sıklıkla kullanılan tasarımlardır. Öğrencilerin ders sırasında telefonlarını saklamasına yardımcı olan bu dolaplar personellerin de iş yerinde aynı işlemi yapmasına imkân yaratır.

Farklı renklerde tasarlanan dolaplar fiyat olarak farklılıklar gösterir. Cep telefonu dolabı fiyatları metalin kalitesinden tasarımın boyutlarına kadar farklıdır. Bununla birlikte fiyatları bütçeyi zorlamayacak derecededir. Her kullanıcı bu ürünleri istenilen standartlarda kolayca temin edebilir. Her işletme ve okul için özel tasarım cep telefonu dolabı bulabilmek mümkün olabilir. Bu ürünlerde telefon yanında cüzdan ve anahtar gibi eşyaları da saklayabilirsiniz.