Tek bir sonuç gösteriliyor

Çelik Raf

Çelik Raf

Birçok iş yerinde görülmeye alışık olunan çelik raf modelleri işlevsel olduğu kadar son derece ekonomik ürünlerdir. Dayanıklı oldukları için birçok yerde kullanımına ihtiyaç duyulur. Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan bu raf sistemleri her türlü ürünün istiflenmesinde son derece önemli görevler üstlenir. Farklı amaçlara hizmet eden bu raflar uzun yıllar iş yerinde önemli destekçilerinizden biri olacaktır.

Metal Raf

Düzen konusunda gereksinim duyulan çelik raflar kullanıcıya en iyi şekilde hitap eden ürünlerdir. Bir iş yerinin en önemli demirbaşları arasında sayılan çelik raf modelleri üretildiği malzemeye istinaden son derece dayanıklıdır. Hemen her iş yerinin kullanımına özel olarak tasarlanan bu raflar ihtiyaçlara geniş ölçüde yanıt verir. Çelik raflar marketlerde sıkça görülmeye alışık olunan raflardır. Bu raflar günümüzde birçok iş yerinde rahatlıkla kullanılabilirler.

Çelik Raf Modelleri

Çelik Rafların İşlevsel Özellikleri

İşletmelerde ve marketlerde çok sık karşılaşılan ürünlerden birisi de çelik raf modelleridir. Bu raf modelleri farklı özellikleri ile öne çıkar. Kullanıcı gereksinimlerine göre farklı boyutlarda ve genişliklerde tasarlanabilecek ürünlerdir. Çelikten tasarlanan bu raflar paslanmaz ve zamanla oksitlenme yapmazlar. Çok dayanıklıdırlar ve bu özelliği sayesinde çok fazla ürünü aynı anda taşıyabilirler. İstenirse duvara monte edilebilecek tasarımlardır. Bu rafların raf aralıkları kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanabilir. Aynı zamanda raf sayısı da ayarlanabilir özelliklerdedir.

Demir Raf

Kolayca monte edilebilen raflar hem ticaret hem de üretim işletmelerinde kullanılabilir. Gri renklerde tasarlanan çelik raflar istenirse farklı bir renge de boyanabilirler. Periyodik olarak temizlik bakımı yapılırsa uzun yıllar işletmenizde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam eder. Kullanımı son derece rahattır ve gereken yere istenilen ölçülerde montajı yapılabilir. Çelikten üretilmiş olması bu rafların kullanım ömrünün uzun olmasını sağlar. Duvardan duvara ya da belli uzunlukta tasarlanabilen raflar üzerinde yüksek ağırlıkta ürünleri taşıyabilecek sağlamlıktadır. Kutu ve kitap gibi ağır malzemeleri rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

Çelik Raf Fiyatları

Çelik Raf Kullanım Alanları ve Fiyatlar

Çelik rafların kullanım alanları son derece geniştir. Birçok işletmede arşivleme, ürün istifleme gibi nedenlerle kullanılabilirler. İhtiyaca göre farklı boyutlarda tasarlanan bu çelik raflar işletmelerin en önemli eşyaları arasında yer alırlar. Fiyatları da değişkendir. Kullanılan malzemeye göre çelik raf modelleri değişebilir. Fiyatı etkileyen bir diğer önemli unsur ise bu rafların boyutlarıdır. Yükseklik, raf sayısı, genişlik ve monte edilecek alan fiyatlara etki eden önemli unsurlar arasında yer alır. İşlevsellikleri ile her işletmede yerini alan bu ürünler ulaşılabilir fiyatları ile kolayca temin edilebiliyor.