Tek bir sonuç gösteriliyor

Arşiv Dolabı

Arşiv Dolabı

İş yerlerinin vazgeçilmez demirbaşlarından biri olan arşiv dolabı modelleri işlevsellikleri ile ön plana çıkan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünleri seçerken birçok farklı özellik ön plana çıkıyor. Bu arşiv dolapları çekmeceli ya da yalnızca kapaklı ve raflı olarak tercih edilebiliyor. Muhafaza edilecek malzemelerin türüne göre farklı modeller tercih edilebilir.

Bu dolaplarda en işlevsel modeller güvenlik ve ergonomik özellikleri en iyi olanlardır. Kolayca taşınabilen ve birçok malzemeyi aynı anda istiflemeye yardımcı olan arşiv dolapları son derece yüksek standartlardadır. Bu dolapların sahip oldukları özellikler kullanıcıların tüm malzeme saklama gereksinimlerini karşılayacak düzeydedir.

Metal Arşiv Dolabı

Hemen hemen tüm işletmelerde de kullanılabilecek seviyede ürünlerdir. Kağıt ve plastik dosyaların uzun yıllar saklanmasına son derece yardımcı olan bu arşiv dolapları avantajları sayesinde her işletmenin en önemli demirbaşları arasında yer alıyor. Büyük kamu kurumlarının, üniversitelerin, hastanelerin arşiv odalarında bu dolaplara çok önemli gereksinim vardır. Kalite standartları bakımından her türlü ihtiyaca en iyi şekilde yanıt verirler ve kullanım ömürleri uzundur.

Arşiv Dolabı Modelleri

Arşiv Dolabı Özellikleri Nasıldır?

Arşiv dolapları en iyi kalitede malzemelerden üretilirler. İşletme gereksinimlerinin karşılanması için bu dolapların mutlaka uzun yıllar dayanabilecek kapasitede olması gerekir. Paslanmayan ve oksitlenmeyen arşiv dolapları hafif yapıda olduğundan kolayca taşınabilirler. Arşiv dolabı modelleri çekmeceli olarak da tasarlanabilirler.

Çelik Arşiv Dolabı

Çok sağlam bir kilit yapısı olduğundan belgeleri ve dosyaları güvenle saklayabilirsiniz. Yanmaya karşı çok dayanıklı olan bu dolap modelleri kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. Güvenilirlik konusunda her zaman en iyi standartları taşıyan ürünlerdir. İkili ya da üçlü gibi farklı boyutlarda tasarlanan bu dolaplarda aranılan her dosya ve belge kolayca bulunabilir. Raylı tasarımları da kullanım bakımından son derece idealdir. Çok yoğun bir evrak saklanması gerekiyor ise mutlaka kaliteli evrak dolabı çeşitlerinden yararlanmak gerekiyor.

Malzeme kalitesinin son derece iyi olması bu dolapların dışarıdan gelen darbelere karşı da çok dayanıklı olmasını sağlamıştır. Üst kısmında bulunan kilit sayesinde yabancı kişilerin evraklara erişimi kolay olmayacaktır. Her iş yerinde bulunması gereken evrak dolapları arasında yer alırlar.

Arşiv Dolabı Fiyatları

Arşiv dolabı fiyatları son derece yüksek standartlarda dolaplardır. Bu ürünlerin malzeme kalitesi ne kadar iyi olursa dayanıklılık derecesi de o kadar yüksek olur Arşiv dolabı olarak tasarlanan bu ürünlerde mavi, siyah, kırmızı, beyaz, gri gibi renkler tercih edilebilir. Fiyat olarak ise farklılık gösteren ürünlerdir. Malzemesine ve kaç bölmeli olduğuna göre fiyatları değişkendir.